site Horoscope love compatibility pisces and leo Numerology life path expression number Numerology life path and name What life path numbers go together press Zodiac signs gemini and virgo Free numerology horoscope reading Compatibility using numerology Numerology compatibility of 1 and 7 Love horoscope astrology compatibility Zodiac sign libra lucky color link Zodiac signs link Numerology compatibility press Chinese astrology element characteristics Horoscope love here site Astrology Numerology compatibility cafe astrology Numerology birth dates compatibility free Free name numerology compatibility reports Compatibility of life path numbers 11 and 22 chinese zodiac compatibility horse spyware for my girlfriends phone love zodiac love horoscopes

Оценить
(0 голоса)

Вступила в силу законодательная норма про предельную численность чиновников в госструктурах:

 http://zakon1.rada.gov.ua

Так вот, что вызывает интерес: 

  • Держфінмоніторинг - 237 працівників;
  • Нацкомфінпослуг -264 працівника
Оценить
(0 голоса)

З  30.01.14 маємо  єдині  нові  вимогои до відповідального за фінансовий моніторинг у кредитних спілках.  Бо згори звалився наказ від міністерства фінансів України 24.12.2013  № 1118 (в силу вступив з 30.01.14):

Про затвердження Вимог до кваліфікації працівника суб’єкта первинного фінансового моніторингу, відповідального за проведення фінансового моніторингу.

Нові вимоги, бо є на що звернути увагу (дивись далі). А єдині кваліфікаційні вимоги до відповідальго тому, що наразі маємо лише один документ (крім Закону) за цією темою, а інші - скасовано.  Серед скасованих:

Оценить
(2 голоса)

Нагадую.

Традиційно в кредитних  спілках саме на перші робочі дні січня планують роботу з папірцями  для відповідального за фінансовий моніторинг. Треба навчити персонал (план та программа навчання), провести перевірку спілки (план та акт перевірки), ну і перевірити наявність щомісячних звітів для голови правління ( у січневому згадати про навчання персоналу та щорічну перевірку спілки).

Будьте уважні і хай щастить ! 

Валера 

Оценить
(0 голоса)
Сообщение от нашего партнера, компании "Есперт-ФМ":
 

Експерт-ФМЕксперт-ФМ

Увага 25 грудня 2013 року ЦСК "УНІС" припиняє свою діяльність

Всі сертифікати, сформовані центром сертифікації "УНІС", будуть скасовані 23.12.2013.

За інформацією служби підтримки центру сертифікації "УНІС" подання інформації до Держфінмоніторингу з програми "УНІС-Інфо" стане неможливим.

Страница 2 из 8
build_links(3); ?>

Улучшение сайта:

Хотите видеть сайт на украинском языке ?
 

Услуга по организации ФМ в вашем КС:

Финмониторинг не будет проблемой для вашего КСа. Вы согласны за это заплатить?
 


Юмор из сети:


META-Ukraine