link how spy mobile phone spy text apps for android click here iphone 7 camera hack spy

Алгоритмы действий для ответственного за финмониторинг в кредитном союзе.
Оценить
(0 голоса)

Аудит (самоаудит) ФМ у КСі.

 

Насамперед хочу зауважити на важливості усвідомлення  вашої позиції у протистоянні із перевіряючими. Вони – атакують, ви – захищаєтесь.

Раджу будувати ваш захист за таким алгоритмом: вони – питання, ви – документ.  Якщо на їх питання у вас немає відповідного документу, то:  або ви просите їх почекати до завтра (а за ніч потрібний документ «знайдеться»), або перевіряючи перевищують свої повноваження.

Виходячи з цього стає цілком зрозумілим, що для побудови вашого  непоборного захисту треба мати досконалий пакет документів. Досягається ця мета шляхом проведенням аудиту наявності та послідовності документів заданої теми з подальшою ліквідацією виявлених дірок.

Пропоную вам провести самоаудит спілки за темою  фінансового моніторингу і пропоную наступний сценарій.

 

 

Оценить
(1 голос)
07.05.12 набрав чинності наказ № 423 Мінфіну від 02.04.12 з назвою « Про затвердження порядку надання інформації щодо відстеження (моніторингу) фінансових операцій».

Зміст наказу являє собою арифметичну суму наказів ДФМу № 136 та № 137.  Причому Мінфін анулює лише 137 наказ.  Логіка дій законодавця для мене є таємницею.  Де ДФМ перебіг дорогу Мінфіну не зрозуміло.

Які зміни для КСів ? Лише зміна...

Оценить
(0 голоса)

Нагадую. В кожній без винятку спілці на вимогу законодавства в правилах фінмоніторингу повинні бути Типології легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом.

ДФМ видав результати своєї роботи у вигляді сбірки нових типологій. Скачати можна тут:

Типології легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом,- «Використання готівки у схемах відмивання злочинних доходів» 

Але, якщо вчитатися...

Страница 1 из 3
build_links(3); ?>

Улучшение сайта:

Хотите видеть сайт на украинском языке ?
 

Услуга по организации ФМ в вашем КС:

Финмониторинг не будет проблемой для вашего КСа. Вы согласны за это заплатить?
 


Юмор из сети:


META-Ukraine